05.05.15

Єдиний шлях до миру в Україні - покаяння народу

Є у моєму репертуарі у складі дуету "Стрітення" народна духовна пісня про покаяння, називається вона "На Почаївській Горі". А почув я її від якогось фольклорного гурту з Київщини. У цій пісні є такі слова:

"Ой, Ти, Сину, Сину мій,
Спаси, Сину, рід людський.
Боже, Боже,
Спаси, Сину, рід людський".
"Як же його спасати,
Він не хоче каятись.
Боже, Боже,
Він не хоче каятись".


Біблія вчить, що єдиний шлях до очищення душі, її спасіння - покаяння на відпущення гріхів. Сьогодні багато тих, що вважають себе християнами, через свою велику гординю не бачать себе грішниками і думають, що в Бога все минеться і вони будуть помилувані з надмірної Його любові до людей. Така хибна думка, очевидно, сама собою не виникає, тут даються взнаки боговідступництва багатьох "пастирів", що ведуть своїх "овечок" просто до пекла. Навчаючи, наприклад, що вбивати не гріх, владу можна змінювати й шляхом насилля, коли вже дуже хочеться жити в земному раю і таке інше. Про те, що "пастирі"-безбожники не лише підбурювали своїх вірних до повалення влади, що, як відомо, від Господа, але й брали у цьому участь, говорити зайве - Бог тому свідок. Замість того, щоб проповідувати любов і милосердя до свого ближнього, "святі отці" двох "українських" церков, а також пастори протестантських конфесій закликали, фактично, до насильства, ненависті й ворогування між християнськими народами. Або й до смерті. Були такі ж грішки і з боку деяких православних батюшок в протилежному таборі - освячення зброї, заклики до "священної війни" тощо. Тому, усі тут згрішили, нема подібним діям виправдання, бо Бог велить інакше.

"Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас! (1Iван.1:8-10)". Так говорить Святе Письмо. А ще в Біблії сказано: "Упадуть усі грішні народу Мого від меча, що говорять: Не досягне до нас і не стріне оце нас нещастя! (Ам.9:10)" А що стосується покаяння, Господь Бог говорить: "Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні! Журіться, сумуйте та плачте! Хай обернеться сміх ваш у плач, а радість у сум! Упокоріться перед Господнім лицем, і Він вас підійме! (Як.4:7-10)".

На жаль, сьогодні людська пиха і гординя беруть гору над Божим наказом жити в мирі, злагоді й любові. Замість пошуку шляхів до порозуміння, сильні світу цього переймаються тим, як би побільше винищити людей та отримати зверхність над подібними собі. Для цього їздять за океан, щоб купити потужну зброю, наймають іноземних інструкторів, щоб ті навчали вояків убивати людей. І що найдивовижніше, "перші скрипки" у цьому "оркестрі" безбожників грають настоятель "української" церкви та баптистський пастор.

"Збулися часи, і Боже Царство наблизилось. Покайтеся, і віруйте в Євангелію! (Мар.1:15)". Додати тут нічого - чинімо покаяння. Усі бо згрішили! І буде мир. Іншої дороги нема.
5 Нотатки правдолюба: Єдиний шлях до миру в Україні - покаяння народу Є у моєму репертуарі у складі дуету "Стрітення" народна духовна пісня про покаяння, називається вона "На Почаївській Горі&quo...
< >