07.05.15

У полоні "гадючого поріддя" та слуги лукавого

Недобрі знаки супроводжують чоловіка, котрого кличуть президентом України, від перших днів його правління. Щоб мене не звинуватили у розповсюдженні різного роду забобонів чи нехристиянських вірувань у надприродні сили, наведу лише дві з багатьох біблійних цитат, які вказують, що знамення можуть бути також Божим знаком для застереження від біди, або ж виходити від лукавого. "І дам Я ознаки на небі й землі, кров та огонь, та стовпи диму." (Йоїл.2.30). І друга цитата: "І я бачив, що виходили з уст змія, і з уст звірини, і з уст неправдивого пророка три духи нечисті, як жаби, це духи демонські, що чинять ознаки. Вони виходять до царів усього всесвіту, щоб зібрати їх на війну того великого дня Вседержителя Бога. (Об.16.13,14). Так говорить Святе Письмо.

Замислившись над тим, як Петро Порошенко прийшов до влади, можна цілком усерйоз припустити, що без лукавого тут не обійшлося. Адже, серед лідерів "євромайдану" Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка та Віталія Кличка він не фігурував. Навпаки, Порошенка називали зрадником, на його адресу можна було чути усілякі недружні викрики. Але якимось чином у головах "майданівців" сталася переміна на користь Порошенка. Тому, з огляду на те, що сталося, свідомість підказує: у справі брали участь нечисті сили. І справді, є свідчення, що Петро Порошенко звертався до карпатських ворожбитів. Зокрема, свої ритуали "на президента Петра Порошенка" здійснювали гуцульські мольфари. Ворожили "на Порошенка" також відьми і відьмаки в Тернопільській області. Слуги темних сил просили також про смерть Путіна.

Та й на "євромайдані" були свої "філії" диявола. Це, зокрема, різні неоязичницькі організації, що молилися своїм "божкам", читай, сатаністи. Просто тут вони проводили свої чорні ритуали, а зовсім поряд "європатріотів" на вбивства своїх братів благословили отці апостатичних "українських церков". Такі ось диявольські справи в ім’я "кращого майбутнього".

Відповідними були й плоди. Через якихось два місяці після інавгурації Петра Порошенка на пост президента державними органами України в Черкаській області була зареєстрована сатанинська "церква". Впродовж часу діяльності президента "з майдану" його весь час супроводжують сумні події, а також характерні ознаки, які наводять на певні роздуми. На самій інавгурації нового глави держави солдат почесного конвою втратив свідомість, впав і випустив з рук зброю. Така ж історія повторилася з молодшим сином Петра Порошенка - він зомлів на богослужінні за Україну, стоячи біля своїх батьків. На мінських переговорах за спиною Порошенка впав прапор України, одночасно в Дніпропетровську зійшов з рейок трамвай з написом "Єдина Україна", при цьому зображення української карти розкололося на кілька частин. Буквально недавно під час виступу українського президента на відкритті військових спільних навчань ЗСУ та десантників США почалася сильна злива, здійнявся вітер і вдарив грім.

Чи приходило коли-небудь Порошенкові на думку, що усе це Божі застереження і до них варто б прислухатися? Бо ж про ті біди, які прийшли в Україну разом з Петром Порошенком та його свитою, говорити зайве. Війна, розруха, зубожіння народу - торжество для диявола. Нині в Україні панує страх бути знищеним через власні переконання, віру, небажання брати участь у братовбивчій війні. У парламенті, куди також ввійшли "люди з майдану", абсолютні нездари і невігласи у законотворчій роботі, вони приймають документи на знищення моралі й християнських засад. Усе це на догоду Євросоюзу - організації, де бал правлять збоченці й людоненависники.

В Україні й далі триває війна. Скидається на те, що її ніхто й не прагне припиняти, а навпаки: усе йде до того, щоб якнайбільше винищити людей - вояків і мирного населення. А прибуття в Україну американських силовиків - свідчення того, що Порошенко і його свита готуються до розгортання повномасштабної війни, яка, не дай Бог, може перерости у світову.

"Гадюче поріддя! Хто вам вказав утікати від настигаючого гніву? Чиніть плоди, достойні покаяння. (Лк.3.7,8). Так сказав Господь. Кайтеся, бо від гніву Господнього вам не втекти!
5 Нотатки правдолюба: У полоні "гадючого поріддя" та слуги лукавого Недобрі знаки супроводжують чоловіка, котрого кличуть президентом України, від перших днів його правління. Щоб мене не звинуватили у розповс...
< >