23.06.15

Що шукали прислужники режиму в монашій обителі?

22 червня 2015 року стався цинічний напад на жіночий монастир у Брюховичах. О шостій годині ранку близько ста чоловіків вдерлися до монашої обителі і вчинили в приміщенні бандитський погром, а щодо сестер-монахинь - насильницькі дії. Чоловіки були одягнені у форми співробітників МВС, були серед них й інші особи - у камуфляжах та масках. Грабіжники винесли з монастиря все, що впало в око - комп'ютери, флешки, відеокамери й іншу техніку, що служила монахиням для провадження місійної християнської діяльності. Нападники копирсалися також в особистих речах сестер, коморах з продуктами харчування. Виносили, зокрема, закрутки й консервації, які монахині дбайливо заготували на зиму. Сестер тим часом виштовхали на подвір'я. Свавілля непрошених гостей продовжувалося до 12-ї години. За той час зібралися люди, вони й стали свідком насилля над монахинями. Декотрі мали при собі відеокамери, відео знімали також мобільними телефонами.

Як пізніше свідчили очевидці насилля над монастирем, дії нападників були координовані "згори", серед розбійників були також переодягнені в цивільне монахи з УГКЦ. Декотрих з них впізнавали за участю в інших провокаціях щодо правовірних греко-католиків та сестер контемплятивного монастиря. Поміж собою вони віталися "Слава Ісусу Христу", "брати-монахи" також отримували якісь інструкції з допомогою телефонів.

Що шукали прислужники режиму Порошенка-Яценюка в обителі монахинь у Брюховичах? Очевидно, думали знайти там якісь секретні матеріали, що підтвердять казочки, які розповсюджують про них на святоюркській горі у Львові. Про те, наприклад, що УПГКЦ фінансується Росією і веде в Україні підривну антидержавницьку діяльність. Або, може, про те, що кожна монахиня є агентом ФСБ і щовечора передає Кремлю секретні дані про розміщення військових баз у зоні АТО. Як в народі кажуть, кожна людина думає в міру своєї розбещеності. Якщо наскрізь прогнилою є уся наша система влади, то можновладці думають, що й усі прості люди такі самі. Якщо майже всі релігійні організації у нас зрослися з державою і підпали під ідеологію, яку вона провадить, то на заваді стають ті громади чи особи, що хочуть служити лише Богу. А Божа правда є такою: справжньою у Нього є Церква, яка служить не фараонам, імператорам чи системам, а Господу. Інші ж об'єднання на землі можуть бути потужними релігійними організаціями й мати назву "християнських" та ще й "українських", але Церквою Христовою можуть вони не бути. Бо живуть за іншими законами, а не Божими. Правдиві християни завжди були переслідувані - така правда.

Для довідки. Контемплятивно-адораційний монастир був заснований з ініціативи Андрея Шептицького у 1925 році. У час війни та радянський період був у підпіллі. Монастир від часу його заснування мав пряме підпорядкування Ватикану. Під час виходу УГКЦ з підпілля його централізували, не питаючи згоди в сестер. Пізніше монахині підтримали провід УПГКЦ, що відділився від єресей Любомира Гузара і проводу УГКЦ, а тому потрапили в немилість греко-католицькій ієрархії. Правовірні греко-католики виступали також проти вступу України до Євросоюзу, структури, яка нищить основи християнства. Подібні провокації щодо монахинь та вірних Української Правовірної Греко-Католицької Церкви були уже не раз - усе це можна кваліфікувати, як дії на знищення правдивої Церкви.

Відео до статті:

http://gloria.tv/media/A7Y76V6B9h6

http://gloria.tv/media/DFfeASikRKN
5 Нотатки правдолюба: Що шукали прислужники режиму в монашій обителі? 22 червня 2015 року стався цинічний напад на жіночий монастир у Брюховичах. О шостій годині ранку близько ста чоловіків вдерлися до монашої ...
< >