12.05.15

Українці - "піддослідні миші" у страшному експерименті

Таке враження, що над Україною проводять якісь страшні експерименти. Даруйте, але українці стали дуже дивним за своєю поведінкою народом. Це ще занадто м’яко сказано. Ми - наче піддослідні миші, один одного гриземо. Мабуть бажаний результат цього досліду - що ми всі перегриземося. Закінчується наркотична дія від майдану, в людей починається ломка. Щасливий той, хто не вживав того наркотику. Закінчиться ломка від "євромайдану" - нам закинуть ще якусь наркотичну наживку.

Схаменіться, люди! Остерігайтеся не тих, кого вам записують у вороги ваші збоку, а тих, хто це робить. Бо прийде той час, що не буде уже серед кого шукати ворогів - нас усіх винищать. "Нарешті ж, будьте всі однодумні, спочутливі, братолюбні, милосердні, покірливі. Не платіть злом за зло, або лайкою за лайку, навпаки, благословляйте, знавши, що на це вас покликано, щоб ви вспадкували благословення." (1Петр.3.8,9). Так сказав Господь. Бо інакше - нам загибель.
5 Нотатки правдолюба: Українці - "піддослідні миші" у страшному експерименті Таке враження, що над Україною проводять якісь страшні експерименти. Даруйте, але українці стали дуже дивним за своєю поведінкою народом. Це...
< >