10.04.16

Безумці кличуть до війни

Щораз частіше можна почути в Україні прямі заклики до великої війни з Росією. Спочатку воювати з сусідньою державою закликали більше представники правих радикальних сил. Тепер такі заклики можна почути уже й від представників збройних сил і навіть влади. Деякі "гарячі" голови мотивують свої заклики тим, що "ми й так воюємо, це йде війна". До прямого заклику воювати з Росією вдався, зокрема, губернатор Донецької області Павло Жебрівський. Він вважає, що, цитую, "українська армія на сьогоднішній день є боєздатною і за два тижні зможе очистити територію, не підконтрольну Києву".

Не знаю, що чи хто спонукає людей сьогодні підбурювати до війни, хотів би лише поділитися кількома міркуваннями щодо дій цих безумців. Чи усвідомлюють вони, що таке "велика війна"? Чи вони думали, що у такій війні загинуть мільйони (!!!) людей? Нинішні бойові сутички на сході України здадуться супроти "великої війни", якої хочуть безумці, дитячими пустощами. Так, і сьогодні гинуть люди, тисячі, десятки тисяч людей знайшли свою смерть у спровокованій негідниками від політики громадянській війні. То їм ще мало смертей, вони хочуть розпочати нову війну заради мільйонів життів?

Якщо говорити про боєздатність нашої армії, яка "за два тижні зможе очистити територію", то це мені нагадує маячню тих, хто починав нинішню війну, звану у нас АТО. "Ми за кілька годин очистимо Донбас від сепаратистів... ну, може, за кілька днів... або років". Безумці, котрі прийшли до влади по трупах своїх співгромадян, втягнули Україну у протистояння, яке не знати, коли закінчиться. Тіла українських патріотів конвертують у валюту, яка осідає в офшорах перших осіб держави. Так званої держави, бо звати державою систему, у якій закони захищають лише власть імущих, а не простих людей, язик не повертається. То ж ті, хто називає себе представниками народу, думають тепер, як той люд побільше винищити. Бо в каламутній воді, як кажуть, рибка ліпше ловиться.

Не хочеться вірити, що українці поведуться на заклики безумців до "великої війни" і дадуть розростися цій провокації, подібно до майдану. Бо наслідки такої кривавої авантюри важко й уявити. Тут не те, що економіка України впаде до нуля, наслідком війни може бути зникнення нашої країни з карти світу. Чи може це і є метою тих негідників, які кличуть воювати?

Варто додати, що до війни підбурюють також ті, хто мав би закликати людей до миру і всіляко сприяти цьому. Маю на увазі представників релігійних організацій. До війни закликають лише духовні сліпці, писав я з приводу цього у своїй публікації. То чому маємо дивуватися якомусь Жебрівському чи правим радикалам, як тут така "духовна опіка"? Прости їм, Господи, бо не знають, що чинять. І відверни нас, Боже, від війни. Охорони нас, Господи!

До теми: Донецький губернатор хоче воювати з Росією
5 Нотатки правдолюба: Безумці кличуть до війни Щораз частіше можна почути в Україні прямі заклики до великої війни з Росією. Спочатку воювати з сусідньою державою закликали більше предста...
< >