17.04.16

Моліться за ворогів ваших

Сьогодні неділя і дорога християн стелиться до Божого храму. На Святій Літургії я знову молився за ворогів моїх. Бо так сказав Господь. “Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто кривдить і гонить вас” (Мт. 5, 44). 

Хто є моїм ворогом? Чи той, хто принизив мене, обізвавши недобрим словом? Чи такий, що обкрав мене, залізши до моєї кишені? А може такий, що знищив моє майно й обвів навколо пальця, обіцявши мені перед тим спільну працю задля спільного добра?

Ні, ці люди не є моїми ворогами. Хоч вони недобре вчинили щодо мене, завдавши мені чимало прикрощів і болю, але я їм прощаю все. Вони за це відповідять перед Господом.

Моїми ворогами є ті, хто оголосив себе ворогом Христа. Такі люди і самі відкинули віру, і інших спонукають до гріха. Вони все роблять для того, щоб знищити основи християнства. Задля досягнення своєї мети і задоволення своїх амбіцій ці люди йдуть до влади. І там просувають антиморальні закони, знищують добрі українські традиції. Вони - мої вороги. І я молюся за цих людей, щоб вони чинили покаяння. Бо поки між Україною і Богом буде стіна, то добра не буде. Лише через покаяння і прощення гріхів ми здобудемо краще життя. А не на майданах, де панує злоба й ненависть.

Моліться за ворогів ваших...
5 Нотатки правдолюба: Моліться за ворогів ваших Сьогодні неділя і дорога християн стелиться до Божого храму. На Святій Літургії я знову молився за ворогів моїх. Бо так сказав Господь. “Лю...
< >