20.04.16

Про бюстгальтери, офшори і генеральних прокурорів

Три новини вчорашнього дня, що стояли майже поруч в інформаційних стрічках Інтернету. Ані Лорак відмовилася від бюстгальтера заради відвертого одягу. Петро Порошенко вніс до кабміну пропозицію щодо боротьби з офшорами. Верховна Рада розгляне зміни до закону, які дозволять Юрію Луценку без освіти та досвіду стати генеральним прокурором.
Знаєте, що об'єднує ці три новини? Одне слово: МОРАЛЬ. Облишмо цю шоуменку-співачку Ані Лорак, бо в таких людей їхнє ремесло на тому й тримається, щоб жити навиворіт. Навіть ім'я Кароліна у неї задом наперед. Ну, зняла бюстгальтера, то нехай собі без нього ходить, хай хоч усе з себе познімає - нам від того хлібина не згіркне. Питання лише в тому, навіщо про це всім розповідати так званими ЗМІ?

А ось другі дві новини нас, таки, стосуються. Бо у них розповідають про осіб, котрі об'явили себе владою ще від майдану. Ці люди керують нами і від них залежить рівень життя простих людей. Петро Порошенко буде боротися з офшорами, ви чуєте? Це ведмідь піде проти меду і наркоман проти героїну, щось таке. Народ він має зовсім за лохів, інакше й не прокоментувати. Зрештою, а як ще назвати тих, хто привів отаке "чудо", також із не справжнім прізвищем, до влади? А хто привів і яким чином, знаємо всі добре.
"Хто был никем, тот станет всем", - одна із кричалок радянської доби. Був тоді кворум у "владі рад" на доярок, шахтарів, пастухів, хоч насправді керувала компартія. "Партия была, есть и будет есть", - жартувати тоді "трудящі".

Але як би там не було і хто би що не говорив, закони радянщини бодай формально підлаштовували до потреб цих самих "трудящих". А що нині? Все українське законодавство написано так, щоб задовольнити потреби панівного класу, олігархів. Змінили закон, щоб нами керували іноземці, змінять усі інші, які треба, щоб при владі були свої неуки, нікчеми і пройдисвіти. А що залишається людям? Смакувати новинами із зомбоящиків чи інших ресурсів, контрольованих тими ж неуками, нікчемами і пройдисвітами. Щоб "трудящі" не думали зайвого про політику і політиків, то їм ще розкажуть, як Ані Лорак ходить без бюстгальтера...

А партія (неуків, нікчем і пройдисвітів) "была, есть и будет есть".
5 Нотатки правдолюба: Про бюстгальтери, офшори і генеральних прокурорів Три новини вчорашнього дня, що стояли майже поруч в інформаційних стрічках Інтернету. Ані Лорак відмовилася від бюстгальтера заради відверт...
< >