10.04.16

Українські церковні діячі їздили агітувати до Нідерландів

Сьогодні поняття "українська церква" є майже тотожним з українською політикою але далеким від Христової науки. Під час "революції гідності" українські священнослужителі були на майдані й підтримували повалення законно обраної влади, що є порушенням Божого Закону. "Святі отці" підтримували євроінтеграцію, вони й тепер ратують за входженя України в Євросоюз. У цьому процесі священики "українських церков" махнули рукою на Святе Письмо й почали підтримувати прийняті нашою державою зобов'язання усіляко захищати категорію людей, які за Біблією є одними з найбільших грішників - содомітів. Дещо Україна вже прийняла на законодавчому рівні, все інше прийме і нікуди не дінеться, бо такі умови Євросоюзу для інтеграції.

Наприкінці березня українські релігійні діячі зібрали доволі велику компанію і гайнули до Нідерландів агітувати тамтешній народ щодо України. Бо у Нідерландах призначили референдум, аби спитатися у народу: брати тих українців до Євросоюзу, чи не брати. Не те, що у нас - ніхто не питав народ, чи хочемо ми інтегруватися, чи не хочемо. Вирішили за нас, що просто прагнемо, придумали статистику, що більше нас хоче до Європи, аніж не хоче. І на тому збудували сценарій так званого "євромайдану", а точніше, перевороту, силового повалення влади.

Отже, українські церковники їздили до Нідерландів. Агітували там, переконували, просили. Але нічого не допомогло. Проти входження України до зони "демократичних цінностей" проголосувало вдвічі більше голландців, аніж "за". Словом, не хочуть нас там, у Європі. Бо ми вже не Азія, але ще не Європа. Слід додати, що все, що говорили українські релігійні діячі у рамках свого візиту до Нідерландів, то говорили від імені українського народу. "У своїх виступах релігійні діячі України наголосили, що після здобуття в 1991 році омріяної незалежності Україна обрала демократичний шлях розвитку та курс на європейську інтеграцію." Так розповідає нам про цей візит міжрелігійний сайт RISU.

До теми: Лідери Церков розповіли політикам і громадським діячам Нідердандів як українці стримують імперські амбіції агресора
5 Нотатки правдолюба: Українські церковні діячі їздили агітувати до Нідерландів Сьогодні поняття "українська церква" є майже тотожним з українською політикою але далеким від Христової науки. Під час "револ...
< >