16.04.16

У пащу “золотого мільярда”

І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звіром, що рухається по землі".

Господь Бог не лише створив людину на свій образ, а й початково дав їй своє мислення, настанови, як жити. Вони прописані у Заповідях Божих, а вся життєва “інструкція” - у Святому Письмі.

Та людина вирішила на свій лад влаштувати земне життя, махнувши рукою на перехід в інший вимір свого буття - Вічність. Зробивши невдалу спробу спорудження вежі, яка мала сягнути до неба, людина вирішила хоч би на Землі облаштувати все по-своєму.

Людство множилося за Божою вказівкою, вкорочуючи одне одному віку, порушуючи Заповідь Божу “Не убий”. Попри постійні війни на кінець ХХ століття населення Землі сягнуло шести мільярдів. Тоді в окремих групах людей визрів підступний план “золотого мільярда” - масового знищення людей.

“Золотий мільярд” - назва американського мільярдера Рокфеллера. Він стверджує, що наша планета перенаселена. На ній можливе нормальне життя лише мільярда. І Рокфеллер зараз різними методами агітує зменшити населення Землі. Є припущення, що теорію “золотого мільярда” взяла на озброєння всесвітня організація охорони здоров’я. Свинячий, чи то пак каліфорнійський грип - один з видів зброї. Вакцини до свинячого грипу запатентували ще за рік до оголошення про цей вірус. Доз вакцини виробили п’ять мільярдів - на мільярд менше ніж населення Землі. Згодом ВООЗ зобов’язало всіх країн третього світу вакцинуватися. А ось доказ: в Австралію та інші країни з Америки передали інфікованих курячим грипом птахів. У них виявили сліди капсули, тобто туди вірус був занесений штучно. Це доказ, що існує політика скорочувати населення Землі різними способами, зокрема, через вбивство за допомогою вакцинації. І ми в тому списку на вибування.

Є й інші шляхи виходу на потрібну чисельність: стерилізація жінок, що вже впроваджена, наприклад, в Узбекистані, пропаганда та розповсюдження наркотиків й алкоголю, узаконення абортів та евтаназії, популяризація та узаконення одностатевих шлюбів. Останнім часом над світом загрозливо нависла омана з назвами “гендерна рівність” та “ювенальна політика”. Усе це уже пропагується й в Україні з метою його узаконення.

Таємний план зі знищення населення до одного мільярда контролюється таємною світовою організацією “Ліга-300”, яка має планетарну владу. Її ще називають Світовим урядом. Ця група людей повністю контролює Світову організацію охорони здоров’я, у її руках доларові друкарські станки. Впроваджує свої плани через ООН та Євросоюз.

Ось лише деякі наміри таємного уряду “Ліга-300”.

Установити правління єдиного Світового уряду - новий світовий порядок з об’єднаною церквою й грошовою системою під їхнім керуванням.

Повне руйнування національної самосвідомості й національної гідності.

Руйнування релігій, особливо християнства, за єдиним винятком - своєї створеної релігії, церкви Люцифера.

Контроль за кожною людиною без винятку шляхом використання засобів керування свідомістю.

Легалізація наркотиків і порнографії.

Поширення ідей “релігійного звільнення” в усьому світі з метою підриву існуючих релігій, особливо християнства.

Створення загальної кризи у світовій економіці і породження загального політичного хаосу.

Виробництво вакцин які призводять до смерті, і погіршень здоров’я провакцинованих людей.

Василь КИРИЛИЧ, вісник "Голос Господній", серпень, 2010 рік
5 Нотатки правдолюба: У пащу “золотого мільярда” І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: "Буд...
< >