07.04.16

Майже, як у Біблії: Вараву випускають, Христа розпинають

Стало відомо, що з в'язниці мають звільнити вбивцю Лозинського. Характерно, що сприяла цьому норма "закону Савченко", української льотчиці, яка також сидить за звинуваченням в убивстві, щоправда, в Росії. Під дію цього "закону" уже потрапив одіозний "колядник" Ігор Зварич, котрого недавно звільнили.

Біля апеляційного суду, де проходило судове засідання у справі Віктора Лозинського, зібрався мітинг на його підтримку. Натовп вигукував, вимагаючи звільнити засудженого за вбивство колишнього депутата ("Вараву! Вараву!"). І суд залишив без змін рішення Бориспільського міськрайонного суду про дострокове звільнення Лозинського. Отже, вбивця виходить на волю.

Тим часом, в Україні чиниться беззаконня щодо простих громадян. Щораз більше утискаються їх права, зокрема, свобода слова й віросповідання, право на достойне життя, вільне пересування. Головною цінністю стає не людина і її життя, а товар, земля, гроші. На найвищому рівні узаконюються антихристиянські норми й знищууться моральні цінності. Християнин не може уже вільно сказати збоченцю, що содомський гріх є одним з найважчих, бо за це може бути покараний. Христа в Україні вже переслідують, розпинають, а Варава на волі. Чи за такі права варто боротися людям і робити майдани?
5 Нотатки правдолюба: Майже, як у Біблії: Вараву випускають, Христа розпинають Стало відомо, що з в'язниці мають звільнити вбивцю Лозинського. Характерно, що сприяла цьому норма "закону Савченко", українсь...
< >