07.04.16

Українців не хочуть бачити у сім'ї "вільних народів"

Сталося те, що сталося - українцям дали відкоша і вказали на двері. У Голландії пройшов референдум, де єдиним стояло питання: ви "за" чи "проти" входження України до Євросоюзу? 62.2 відсотки громадян однієї з найрозвиненіших країн не захотіли бачити нас членами ЄС. Наполовину менше, 31.1 відсоток, сказали своє "так".

Що означає референдум у Голландії? Найперше, він показав, як на Україну дивляться в Європі. Українець - уже не циган, але ще не німець, як писав я колись в одній із своїх публікацій. У такому статусі і була б Україна у Євросоюзі у разі її входження туди. Але бути членом ЄС нам не світить і не світило ніколи. І не голландці в цьому винні.

Асоціація України - це все ілюзія, приманка, такі собі "пиріжки". У вершителів нашої долі інші плани і вони поки що для нас утаємничені. І ніколи до кінця ми їх не розгадаємо. Опам'ятаємося тоді, коли діти й онуки наші скажуть нам: "Де ви були, що робили, коли вороги наші знищували Україну?"

Я уже готовий відповісти онукам нашим. "Де ми були і що робили? Ми були в однім строю з ворогами нашими. Ми браталися з ними." І, як писав Тарас Шевченко, "А ми дивились та мовчали,. Та мовчки чухали чуби. Німії, подлії раби!"
До теми: Голландці виступили проти асоціації України з ЄС
5 Нотатки правдолюба: Українців не хочуть бачити у сім'ї "вільних народів" Сталося те, що сталося - українцям дали відкоша і вказали на двері. У Голландії пройшов референдум, де єдиним стояло питання: ви "за&qu...
< >